آزادی رئیس بیمارستان شفا دروغ‌ بودن اظهارات رژیم صهیونیستی را ثابت می‌کند

تبلیغات بنری

جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

به گزارش گروه بین الملل روزنامه نگاری دفاعی به گزارش پایگاه خبری «شهاب نیوز»، جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای درباره قرار گرفتن صهیونیست ها در معرض شکنجه اسرای فلسطینی واکنش نشان داد.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین تایید کرد: اظهارات وحشتناک آزادگان درباره وضعیت اسرا در داخل زندان های دشمن موید این است که جنایات شکنجه وحشیانه و هتک حرمت رژیم (صهیونیستی) شکنجه سازمان یافته و جنایت جنگی است و صهیونیست ها شورای وزیران، اداره زندان و کل رژیم (دشمن) مسئول آن هستند.

در ادامه این بیانیه آمده است: آزادی دکتر محمد ابوسلمیه رئیس مجتمع بیمارستانی شهر غزه ثابت می کند و به جهانیان ثابت می کند که تمام داستان های منتشر شده توسط دشمن برای حمله به این مجموعه، تخریب آن و ارتکاب جنایات خونین دروغ است و اینکه نابودی تمام ابعاد زندگی در غزه توسط دشمن در چارچوب انتقام‌جویی جنایی در جریان نسل‌کشی سازمان‌یافته صورت می‌گیرد.

جنبش جهاد اسلامی گفت: ما مسئولیت سکوت در برابر این همه جنایت در قبال دولت های غربی حامی رژیم (صهیونیستی) به ویژه دولت بایدن که مدیر مرحله عملی جنبش جهاد اسلامی است را بر عهده داریم. جنگ علیه غزه و نسل کشی مردم آن و همچنین سازمان های بین المللی و همه کسانی که با دولت دشمن که ما می شناسیم سر و کار دارند.

در خاتمه این بیانیه آمده است: تاکید می کنیم که این جنایات صهیونیست ها بر استواری مردم ما و پیوند آنها با مقاومت تا رهایی قریب الوقوع از چنگال این رژیم جنایتکار می افزاید.

انتهای پیام/231

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *