اطلاعیه مهم صندوق بازنشستگی کشوری درباره بیمه تکمیلی

تبلیغات بنری

قرارداد امسال طبق روال سال های گذشته اجرا می شود که بر اساس آن کلیه مشمولان بیمه تکمیلی درمان 1402 به صورت خودکار به قرارداد 1403 منتقل می شوند و نیازی به ثبت نام مجدد نیست.
ثبت درخواست حذف و الحاق به این معنی است که بازنشستگان و کارکنان مشمول قرارداد بیمه تکمیلی درمان در صورت نیاز به اضافه یا تفریق افراد تحت تکفل خود که در قرارداد سال قبل ثبت نام کرده اند یا نشده اند، می توانند نسبت به ثبت نام یا حذف این افراد اقدام کنند. افراد تحت تکفل) باید در قسمتی که برای این منظور در پورتال خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری تعیین شده است، اقدام کنند.

بازنشستگان و کارمندانی که مایل به بهره مندی از این خدمت برای سال 1403 هجری شمسی نیستند، می توانند با همین سامانه، قرارداد پوشش بیمه تکمیلی درمان را لغو کنند.

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: متقاضیان حذف یا اضافه افراد تحت تکفل می توانند به سایت اعلام شده مراجعه کرده و مانند سال گذشته اقدامات لازم را انجام دهند.
بازنشستگان و مستخدمین صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای خرداد تا پایان مرداد ماه 1403 هجری شمسی می توانند اقدامات لازم را به صورت الکترونیکی و صرفاً از طریق رایانه یا لپ تاپ انجام دهند.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *