اقدام عجیب و فاجعه بار جواد نکونام علیه کاپیتان حسینی!

تبلیغات بنری

جواد نکونام سرمربی استقلال که فصل گذشته در لیگ برتر به مقام دوم دست یافت، دیروز به مناسبت تولد پسرش استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و تولد پسرش را تبریک گفت. این مربی که همیشه در یادآوری تولد بازیکنان تیمش و اطرافیانش پیشرو بود، تولد جعفر السلمانی و آرش رضوند، بازیکنان استقلال فصل گذشته را تبریک گفت.


البته این ایرادی ندارد و این نشان دهنده ارتباط نزدیک بازیکنان و مربی آنها است. اما سوالی که در این زمینه مطرح می شود این است که چرا جواد نکونام به تولد سیدحسین حسینی واکنشی نشان نداد و تولد او را به سرپرست تیمش تبریک نگفت؟

با توجه به محبوبیت سیدحسین حسینی کاپیتان آبی ها، انتظار می رفت جواد نکونام که گفته می شود شخصا به دنبال حل مشکلات دروازه بانی تیمش است، تولد شماره یک استقلال را تبریک بگوید.

انتصاب دروازه بان بوسنیایی و عدم تبریک تولد سیدحسین حسینی، شبهه ها را در مورد اختلاف این مربی و کاپیتان استقلال تقویت کرده و هواداران استقلال معتقدند که اگر نکونام شخصا به دنبال حل مشکلات حسینی بوده، چرا این کار را انجام داده است. به تیم تبریک می گویم؟ سایر بازیکنان تیمش به جز کاپیتان این تیم؟

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *