این ستاره در پرسپولیس می ماند؟

تبلیغات بنری

مهدی عبدی که از سوی گابریل کالدرون به عنوان بزرگترین استعداد آکادمی پرسپولیس به ترکیب اصلی دعوت شده بود، در دقایق ابتدایی حضورش برای پرسپولیس گلزنی کرد. پس از آن این بازیکن چندان مورد توجه یحیی گل محمدی قرار نگرفت. عبدی وقتی دید یحیی باید پشتیبان بازیکنانی مثل تامیروف در پرسپولیس باشد تصمیم به جدایی گرفت و جالب اینکه یحیی گل محمدی در ابتدای فصل و در شرایطی با انتقال قرضی او به تراکتورسازی موافقت کرد. آن را نداشته باشد یک مهاجم


مهدی عبدی نتوانست در تراکتورسازی حضور دائمی در ترکیب این تیم داشته باشد و خامس و حمید مطهری هم چندان توجه او را جلب نکردند و در مجموع 20 بار به عنوان بازیکن پایه و ذخیره برای سرخ پوشان تبریزی به میدان رفت. و همچنین 6 بار برای این تیم گلزنی کرد.

حالا با اتمام قرارداد قرضی مهدی عبدی باید به پرسپولیس برگردد. به همین دلیل ساعتی پیش به باشگاه آمد و دقایقی در مورد وضعیت جاری خود صحبت کرد.

در این جلسه البته دو طرف به نتیجه نرسیدند و قرار شد در جلسه ای که به زودی برگزار می شود، ردا درویش مدیرعامل پرسپولیس در این باره تصمیم گیری کند. لازم به ذکر است که هنوز دو فصل دیگر از قرارداد مهدی عبدی با پرسپولیس باقی مانده است.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *