بسته ویژه دولت در طرح بانوک برای زنان

تبلیغات بنری

زهرا جعفری افزود: سال گذشته در قالب اجرای طرح ساماندهی فرصت های شغلی و افزایش فعالیت های اقتصادی برای بانوان، طرح بانوک برای حمایت از کارآفرینان جدید زن و مرد در استانداری به صورت آزمایشی در شهر بیت المقدس اجرا شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استان تهران گفت: با توجه به اینکه در سطح منطقه ای و کشوری انتخاب شد، این طرح در تمامی شهرستان های استان تهران اجرا می شود.

زهرا جعفری افزود: طرح بانوک به منظور رفع موانع کار زنان و ایجاد فرصت های کارآفرینی تدوین شده است و هدف آن نه تنها حمایت مالی از زنان کارآفرین است، بلکه در این طرح افزایش آگاهی و بینش اقتصادی زنان کارآفرین است. ما آنها را با گروه های سرمایه گذار مرتبط می کنیم و بازاریاب مناسب را برای آنها شناسایی می کنیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استان تهران ادامه داد: در طرح بانوک زنانی که تازه وارد هستند و به تازگی فعالیتی را آغاز کرده اند یا کارآفرینانی که سال هاست در حوزه های مختلف فعالیت می کنند اما نیازمند مهارت های ویژه و آموزش های ویژه در زمینه هستند. چگونه می توان معامله را دید ما یک بسته ویژه برای کارآفرینان زن داریم که به صورت رایگان ارائه می دهیم تا مهارت های آنها در تولید و بازاریابی را افزایش دهیم.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *