به خاطر استقلال پیشنهادات را رد کردم

تبلیغات بنری

سیاوش اکبرپور ستاره سابق استقلال پس از مصاحبه ای که انجام داد و با پاورقی هایی که ایجاد شد در تعامل با او در فضای مجازی مورد حمله قرار گرفت.


اکبر پور در ابتدای سخنان خود گفت: ما یک سری جانباز داریم که از نظر شخصیتی قابل قبول هستند اما یک سری جانباز داریم که تکلیفشان مشخص نیست.

وی ادامه داد: چندی پیش در مورد استقلال صحبت کردم که یک سری صفحات مجازی که قدمت آنها به دوران بازی من نیست، به من حمله می کنند، برای من این چیزها عادی است و مشکلی ندارم، دو نکته را می گویم. ” با توجه به این موضوع بعد از مجتبی الجعبری و خسرو حیدری بیشترین پاس گل را دادم، از نظر تعداد بازی که انجام دادم هشتمین بازیکن لیگ برتر انگلیس هستم، هشتمین گلزن برتر لیگ برتر انگلیس هستم. تاریخ باشگاه استقلال و اینها آماری است که الکه به آن دست نیافته است.

اکبرپور با انتقاد از هواداران در اینترنت گفت: باید به آنها بگویم که من بیشتر از همه استقلالی هستم، یک تماشاگر هستم، یک لیدرتر هستم و این موضوع صحت ندارد در ابتدای فصل وقتی استقلال در فصل اول حسینی را نمی‌خواست، می‌دانست که چقدر به او کمک کرده تا در این فصل حضور داشته باشد.

وی افزود: اگر در ابتدای فصل صحبت نمی کردم همیشه در تمرینات استقلال بودم، نمی خواستم تمرکز تیم را به هم بزنم، اگر درباره استقلال صحبت کردم فنی بود، فوتبال را آکادمیک شروع کردم. از پایه از لیگ دوم به همین ترتیب تمرین را شروع کردم و الان در لیگ اول هستم، اگر صحبت می کردم بحث فنی بود و الان وقت صحبت است، الان در فرم کارشناسی هستم و. در پایان فصل می توانم از نظر فنی با تیمی که به آن علاقه دارم و دوستش دارم صحبت کنم و از این تیم جدا شدم و پیشنهادات زیادی را رد کردم.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *