بیرانوند سکوتش را شکست

تبلیغات بنری

علی رضا بیرانوند وی در ویدئویی از جدایی اش از پرسپولیس و جدایی اش از این تیم در دو هفته گذشته گفت: گفتم اگر بیشتر سکوت کنم برای جامعه فوتبال و ورزش خیلی خوب نیست.


همه مردم و هواداران پرسپولیس فسخ قرارداد من کاملا قانونی است و این فسخ ایرادی ندارد، تنها اتفاقاتی که من را آزار می دهد فضای مجازی است – صدا و سیمای محترم – خبرنگاران محترم و قلم برای دستان عزیز چون بازدیدهای زیادی دارند. و مخاطبان زیادی را جذب می کنند و آنها این کار را می کنند، اما من اجازه نمی دهم زیرا این کار ربطی به رنگ لباس تیم من ندارد.

این دروازه بان ملی پوش ادامه داد: ده دوازده سالی است که در تیم ملی بازی می کنم و فکر می کنم بی احترامی به من که برای تیم ملی زحمت کشیده ام خیلی خوب نیست که به چیزهایی که نمی دانید پاسخ دهید. ” «و تحت تأثیر حرف های سایت ها و برخی از مسئولان فضای مجازی قرار نگیرید که همه صف کشیده اند تا من را در مقابل شما قرار دهند.

“برای من اتفاقاتی افتاده که می گویند بیرانوند یک بادیه نشین روستایی است، اما من به روستایی بودنم افتخار می کنم. به بادیه نشین بودنم افتخار می کنم. افتخار می کنم که از یک بادیه نشین به این سمت آمده ام. بیرانوند گفت: برای مقامم نرسیدم و به این مقام نرسیدم مگر با کمک مردم عزیزم و خدا هزار تومان خرج رسانه و فضای مجازی نکردم من به خاطر تمام اتفاقاتی که برایم افتاده است به خودم افتخار می کنم.

این دروازه بان بین المللی تصریح کرد: با فرض اینکه آقای بیرانوند مطالبات خود را به طور کامل از پرسپولیس دریافت کرده باشد، چرا هیچ یک از آقایان باشگاه پس از پایان قراردادم با من تماس نگرفته و حتی پیامکی مبنی بر دریافت آقای بیرانوند برای من ارسال نکرده اند. خواسته های شما به طور کامل؟ اتفاقاً آن را لغو کردی و این بدان معناست که من کارم را پیش بردم و تصمیم بسیار عادلانه ای گرفتم.

بیرانوند با اشاره به اینکه خیلی ها می گویند من یک اسکیت باز ارزان هستم و مبلغ 300 میلیون تومان را انصراف داده است، خاطرنشان کرد: این مبلغ 300 میلیون تومان است. وی توضیح داد: 2 تومان از مطالبات علی بیرانوند باقی مانده که باشگاه پرسپولیس باید آن را پرداخت می کرد و در چند روز آینده متوجه خواهید شد که چرا او به من پول نداد و به دنبال چه بودند تا من را اذیت کنند . می‌خواهم به شما بگویم که این اتفاق برای من افتاد، می‌دانستم که می‌خواهند من را در مقابل هواداران قرار دهند.

این دروازه بان بین المللی گفت: همه بازیکنان پرسپولیس در این هفت هشت سال زحمت کشیده اند و باید به آنها احترام گذاشت و آنها حق خود را می خواهند و واکنش هواداران نشان می دهد. بازیکنان پرسپولیس زحمات زیادی کشیدند و قهرمانی های زیادی را به دست آوردند و وقتی حقشان را می خواهند نباید به واکنش مسئول فضای مجازی یا یک صفحه رسانه فشار بیاورید و حرف ناشایست به خانواده بازیکن بزنید و این اصلا خوب نیست.

بیرانوند افزود: یک چیزی آزارم می دهد، من همه بازیکنان قدیمی شما را دوست دارم و از آنها به عنوان مثال و خیلی چیزها یاد می گیرم، اما برخی از فوتبالیست های قدیمی کشورمان که در مورد من صحبت می کنند و می دانم خط و نشان را کجا می کشند. باید برگردد.” به ما نگاه کن.» پرسپولیس چه شد، بعد می آیند درباره بیرانوند صحبت کنند؛ گویا برخی از پیشکسوتان وظیفه خود را گذاشته اند که درباره بیرانوند صحبت کنند و من هم می دانم که شوخی می کنند و همین است. من را به دردسر بیاندازد، خدا را شکر هر جا که با کمک هواداران و بازیکنان من یک راه حل داده شده، موفق بوده است من همون تیمم وقتی این حرفا رو میزنی و گروهی از حرفای تو دلخور میشن و هیچ عکس العملی نسبت به حرفایشون نشون نمیدن که اگه بیرانوند برنگردونه و ما خوشحال میشیم قدیمی، و هواداران چهار کامنت گذاشتند، به این خوبی نیست.

گلر میلبوش در حاشیه این رسانه گفت: به هیچ رسانه ای و خبرنگاری اجازه نمی دهم با گفتن حرف های بی ادبانه به من بی احترامی کند. هرجا بودم با جان و دل برای تیمم و هوادارانش کار کردم.

بیرانوند افزود: تنها چیزی که باید به هواداران بگویم این است که به نظر من به بازیکنانی که سال ها برای شما زحمت کشیده اند بی احترامی نکنید تا فراموش کنند چه بر سر پرسپولیس آمده است. من شخصا هیچ وقت اتفاقاتی که در پرسپولیس افتاد و رکوردهایی که با کمک هواداران شما به ثبت رساندم را فراموش نمی کنم، اما مطمئن باشید تصمیمی گرفتم که شاید احساسی باشد اما امیدوارم به آن احترام بگذارید.

این دروازه بان بین المللی گفت: زمانی که این تصمیم را گرفتم تصویر آینده باشگاه پرسپولیس را دیدم و می دانستم که خیلی ها به دنبال این هستند که باشگاه بزرگ پرسپولیس قدرتش را از دست بدهد و معتقدم این کار به زودی آغاز خواهد شد. بیرانوند باز هم می گویم که باشگاه پرسپولیس به برانوند وابسته نیست و من پولکی نیستم.

بیرانوند تصریح کرد: الان اتفاقی در قرارداد بازیکنان افتاد که اگر زیر 50 درصد پول می گرفتند به راحتی می توانستند فسخ کنند اما وقتی بیرانوند 700 هزار دلار به خزانه باشگاه پرسپولیس داد و رفت، 30 درصد پول را گرفته بودم. پول. در آن زمان بهترین کار برای من این بود که 700 هزار دلار در جیبم بگذارم و با آن باشگاه بلژیکی غیر از این مبلغ قرارداد ببندم و دنبال کار خودم بروم، اما دیدم که باشگاه بزرگ پرسپولیس و هوادارانش مرا بلند کردند. و به همین دلیل می خواستم به باشگاه بپیوندم و کمک مالی کنم.

دروازه بان بین المللی گفت: چند بازی قبل از نیم فصل به عنوان یکی از لیدرهای تیم با مدیرعامل صحبت کردم و گفتم دست بازیکنان خالی است و شما باید هزینه کنید. این هفته سعی کنید 10 درصد پرداخت کنید و ما رفتیم و به بازیکنان قول دادیم که این هفته 10 درصد به شما پرداخت کنند. حدود یک هفته پیش بود که مدیر عامل محترم به من زنگ زد و گفت 10 درصد نداریم و باید همین باشد و گفتم قول دادم و امیدوارم به این قول وفا کنم و پول را بپردازم تا آبروی خودمان و شما را حفظ کنیم شهرت و باشگاه و گفتند من ندارم و گفتم اشکالی ندارد نه. 10 درصد به من ندادند و گفتند هنوز کوتاه هستم. گفتم می روم دو سه نفر را قانع می کنم که حداقل چهار پنج نفر باشیم که 10 درصد پول خودمان را نگیریم و از این طریق بتوانیم دستمزد کادر فنی و بازیکنان موجود را بدهیم. نیاز به پول. من این کار را کردم و حدود سه ماه 10 درصد از بازیکنان عقب بودیم و همه بازیکنان این را می دانستند.

بیرانوند افزود: من حقم را می خواهم و به دنبال سرگرمی و بازی با احساسات توده مردم نیستم. می دانم طرفدارانم چقدر خوب هستند. فضای مجازی و بازخوردی که می گیرم با زمانی که بیرون می روم بسیار متفاوت است. انتظار دارم هواداران فریب رسانه ها و فضای مجازی را نخورند. رسانه ها سعی کردند من را نابود کنند. رسانه ها برنامه داشتند خیلی زود من را در پرسپولیس و تیم ملی نابود کنند، اما بیرانوند در مقابل مردم و هواداران این رفتار را دارد چون در سفرش پول غیرقانونی نگرفته است، من با تلاش خودم به اینجا رسیدم و من. به همین منوال ادامه خواهد داشت

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *