توزیع کارت اعتباری حمایتی جدید برای این افراد

تبلیغات بنری

افرادی که قصد دریافت وام کارت مسافرتی را دارند باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده وام باز کنند. ضمناً باید سپرده داشته باشند و مبلغ سپرده آنها حداقل شامل 20 درصد کل مبلغ وام باشد. بنابراین می توان گفت مبلغ سپرده تعیین کننده میزان تسهیلات است. ضمناً شرایط متقاضی برای اخذ این وام مورد مطالعه قرار گرفته و بر این اساس مبلغ تعیین می شود. حداکثر مدت بازپرداخت کارت سفر شش ماه است.

روند بازپرداخت وام مسافرتی با کارت بانک مهر ایران چگونه است؟

افرادی که تمایل به دریافت این تسهیلات دارند باید از آژانس های مسافرتی طرف قرارداد بانک مهر ایران معرفی نامه داشته باشند. متقاضیان دریافت این تسهیلات باید در نظر داشته باشند که می توانند در مقابل پیشنهادات حج و گردشگری مورد نیاز خود، آن را درخواست کنند. در واقع، تنها زمانی که یک تور یا رزرو بلیط منحصراً از طریق درگاه بانکی طرف قرارداد و ارائه دهنده مشتری خریداری شود، مبلغ مشخصی به حساب فروشنده تور یا بلیط واریز می شود.

لازم به ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران تقریباً یک ماه پس از تاریخ پیش پرداخت وام مذکور را به حساب متقاضی واریز می نماید. سپس معامله را می توان به راحتی تکمیل کرد. لازم به ذکر است این طرح به صورت یارانه نیز ارائه می شود که شرایط خاص خود را دارد و به افراد خاصی تعلق می گیرد.

بانک قرض حسنه مهر ایران حداکثر سقف وام قرض حسنه را از 300 میلیون تومان به 400 میلیون تومان افزایش داده است که متقاضیان واجد شرایط تنها با پرداخت کارمزد چهار درصد می توانند آن را دریافت کنند.

وام 400 میلیون تومانی بانک مهر ایران به افرادی پرداخت می شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده لازم را داشته باشند و حداقل سه ماه از افتتاح حساب آنها گذشته باشد. افراد علاقه مند به گرفتن این وام نباید بدهی معوقه یا چک برگشتی داشته باشند. در صورت داشتن شرایط ذکر شده به آنها تسهیلات تعلق می گیرد و پس از اخذ آن می توانند ظرف مدت 36 ماه بازپرداخت کنند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت پرداخت اقساط، مبلغ هر قسط ۷ میلیون و ۲۷۲ هزار و ۷۲۷ تومان است. کل سود این تسهیلات 48 میلیون تومان و کل مبلغ وام و سود آن 448 میلیون تومان است.

بانک قیر الحسنه مهر ایران برای رفاه حال بانوانی که دارای سپرده قیر الحسنه در این گروه هستند، طرحی با عنوان پس انداز بانوان تهیه کرده است.

بانک مهر ایران برای بانوانی که در هر شعبه خود حساب ویژه ای در طرح پس انداز بانوان دارند وام 100 میلیون تومانی تدارک دیده است. طبیعتاً خانم ها برای درخواست این تسهیلات باید حداقل 800 هزار تومان به مدت چهار ماه در حساب خود نگه دارند. بانک برای پرداخت این تسهیلات، احراز اصالت متقاضیان را انجام می دهد.

این وام با کارمزد چهار درصد به بانوان پرداخت می شود. پس از اخذ این وام، زن این امکان را دارد که ظرف 36 ماه اقساط آن را بازپرداخت کند.

با توجه به شرایط ذکر شده متقاضیان این وام باید پس از اخذ آن ماهانه 3 میلیون و 30 هزار و 303 تومان پرداخت کنند. کل سود حاصل از این وام بالغ بر 8 میلیون تومان است. مبلغ تاسیس و سود آن 108 میلیون و 300 هزار تومان اعلام شد.

لازم به ذکر است سرپرستان خانوار علاوه بر اخذ این وام، امکان مراجعه به استاندارد استانداری محل سکونت خود جهت اخذ امتیازات مالی ویژه را دارند.

اشخاص حقوقی بانک مهر ایران با افتتاح حساب قرض حسنا در یکی از شعب بانک مهر ایران و سپرده گذاری سه ماهه می توانند در قالب طرح مهریر 300 میلیون تومان وام دریافت کنند. این وام سی دی الحسنه و کارمزد آن 4 درصد می باشد.

اشخاص حقوقی که حقوق ماهانه کارکنان خود را از طریق این بانک پرداخت می کنند می توانند برای دریافت تسهیلات 300 میلیونی مهریار اقدام کنند. به این ترتیب شرکت مشتری بانک مهر ایران می تواند از کارکنان خود برای دریافت این وام اقدام کند. کارکنان شرکت با ارائه فرم کسر حقوق و ضمانت متقابل امکان دریافت این تسهیلات را خواهند داشت.

لازم به ذکر است برای اخذ این تسهیلات باید از محل کار معرفی نامه ارائه شود. البته خود شرکت نیز قادر به اخذ وام است به همین دلیل باید پروانه فعالیت، اساسنامه شرکت، روزنامه رسمی و چک را به عنوان تضمین ارائه کند. حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات 300 میلیون دلاری 36 ماه اعلام شده است.

با احتساب مبلغ وام، کارمزد ابلاغ و مدت بازپرداخت، هر قسط 8 میلیون و 857 هزار و 196 تومان خواهد بود. سود کل تسهیلات به 18 میلیون و 859 هزار و 38 تومان و کل مبلغ تسهیلات و سود آن 318 میلیون و 919 هزار و 38 تومان خواهد بود.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *