ثبت‌نام وام قرض الحسنه بازنشستگان تأمین اجتماعی از امروز آغاز شد + جزییات

تبلیغات بنری

شرایط اخذ تسهیلات وام کارزاد الحسنی برای بازنشستگان دارای 20 سال سابقه پرداخت بیمه به بالا حداکثر مستمری 30 میلیون تومان سن بین 50 تا 78 سال عدم انسداد حساب مالکیت تلفن همراه به نام متقاضی بدون سابقه برای چک های برگشتی، بدهی معوق به سیستم بانکی کشور (برای متقاضی یا ضمانت کننده وام دیگران)، عدم استفاده از تسهیلات مشابه در 3 سال گذشته و وجود موجودی کافی در حساب بانکی شخص در مبلغ 100 هزار تومان.

بر اساس این گزارش، سهمیه ای برای بازنشستگان و مستمری بگیران ساکن در تمامی شهرهای کشور در این مرحله از پرداخت تسهیلات تعیین شده است که بر اساس تعداد بازنشستگان در هر شهرستان که به مددکاران بهزیستی وام به آنها ارائه می شود و به آنها وام داده نشده است. در صورت احراز شرایط در این مرحله موفق به اخذ تسهیلات ذکر شده در مراحل بعدی می باشد که متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی همچنین اعلام کرد: بازنشستگان و مستمری بگیران برای دریافت این تسهیلات نیازی به مراجعه به هیچ مرجع مجموعه ای ندارند و تنها کافی است درخواست خود را به صورت غیرحضوری از طریق درگاه ارائه شده ثبت کنند و در صورت داشتن در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام می توانند به صورت 24 ساعته با شماره تلفن 1420 تماس گرفته و با کارشناسان مرکز تلفن مردمی سازمان تامین اجتماعی تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

امروز ثبت نام وام 30 میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد

امروز ثبت نام وام 30 میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد. بازنشستگان تامین اجتماعی می توانند از امروز برای دریافت وام پایه ثبت نام کنند.

بازنشستگان تهرانی می توانند از امروز برای دریافت وام 30 میلیون تومانی ثبت نام کنند. ثبت وام از طریق سامانه و حضوری انجام می شود.

کانون بازنشستگان تهران اعلام کرد: «پیش ثبت نام در سایت قطعاً به معنای اخذ وام نیست و وام های مردمی منوط به تخصیص منابع مالی لازم از سوی سازمان تأمین اجتماعی است و وظیفه کانون بازنشستگان صرفاً پیش از آن است. ثبت.”

به نظر می رسد اولویت با بازنشستگانی است که هنوز وام لازم را دریافت نکرده اند.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *