جدایی سیدحسین حسینی قطعی است ؟ /تمرین استقلال بدون کاپیتان

تبلیغات بنری

اولین تمرین باشگاه استقلال تا دقایقی دیگر در کمپ زنده یاد ناصر حجازی آغاز می شود و بازیکنان قراردادی با این باشگاه و به تازگی وارد این تیم شده اند زیر نظر جواد نکونام کار خود را انجام خواهند داد.


یکی از بازیکنان مهم و کلیدی استقلال که وضعیتش مشخص نیست سید حسین حسینی است. بازیکنی که به عقیده بسیاری از کارشناسان فصل گذشته بهترین بازیکن فوتبال ایران بود و با عملکردی فوق العاده موفق شد برخلاف انتظار بیشترین تعداد کلین شیت را در لیگ برتر به ثمر برساند، امروز به اردوی حجازی نمی رود. تا شرایط او و دروازه استقلال در هاله ای از ابهام قرار گیرد

محمد حسین اسلامی بازیکن جدید استقلال که اولین خریدار آبی ها در نقل و انتقالات تابستانی محسوب می شود، جزو اولین نفراتی بود که وارد اردوی زنده یاد هگازی شد تا برای اولین بار با پیراهن استقلال تمرین کند.

اسلامی پس از سه فصل حضور در لیگ برتر انگلیس برای ذوب آهن، برای اولین بار در باشگاهی جدید مربیگری و بازی می کند و امیدوار است در استقلال دوران موفقیت آمیزی داشته باشد.

این بازیکن با کوله پشتی ای که در دوران حضورش در تیم ملی استفاده می شد در محل تمرین استقلال حاضر شد و اولی مورد توجه قرار گرفت.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *