جواد نکونام این لژیونر جذاب را نمی‌خواهد؟

تبلیغات بنری

جدایی ناگهانی امین هزباوی از السد این مدافع خوش آتیه را به یکی از گزینه های جذاب بازار نقل و انتقالات تبدیل کرده است. این مدافع 21 ساله با توجه به کیفیت فنی بسیار بالا و حضور در بازار به عنوان بازیکن آزاد گزینه ایده آلی برای تقریبا تمامی تیم های مطرح ایرانی است و در این بین هواداران استقلال نیاز تیم خود را به تقویت می دانند. خط دفاعی که مدام درخواست جذب این مدافع خوب را دارد، آینده را به مدیران و کادرفنی می دهد.


فعالیت فریلنسرها در فضای مجازی مدام بر این اساس صورت می گیرد که جواد نکونام در فولاد خوزستان برای تیم حزباوی بازی می کرد و از این طریق می تواند او را برای حضور در جمع آبی ها راضی کند. با وجود ارادت مدافع ملی پوش به سرمربی سابقش، نیکو هنوز با او تماسی نداشته است. سرمربی استقلال که به طرز عجیبی در مورد سیاست نقل و انتقالات باشگاه سکوت می کند، در جذب بازیکن چندان پیگیر نیست وگرنه هزباوی گزینه ای است که می تواند حال و آینده استقلال را تضمین کند. به خصوص که پگمان منتظری مدل خود را قبلا ارائه کرده بود.

البته خود هزباوی ترجیح می دهد به بازی های خود در خارج از کشور ادامه دهد، اما اینکه آبی ها هنوز هیچ تلاشی برای تماس با این بازیکن نکرده اند در حالی که بسیاری از اعضای خط دفاعی آینده نامشخصی دارند، عجیب است.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *