خبر مهم از حقوق بازنشستگان بعد از اجرای همسان سازی

تبلیغات بنری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد که پس از واریز مبلغ تسویه حساب به بازنشستگان صندوق فولاد، اصلاح احکام صادره برای این عزیزان پس از دریافت دستورالعمل در دستور کار قرار داریم.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد که پس از پرداخت مبلغ تسویه به بازنشستگان صندوق فولاد، پس از دریافت دستورالعمل، احکام مربوط به این عزیزان را اصلاح خواهیم کرد.

حجت الکاظمی گفت: بر اساس بند ۱ الحاقی ماده ۲۹ قانون برنامه هفتم توسعه و در راستای رعایت عدالت در پرداخت حقوق کارمندان و بازنشستگان، دولت متعهد است اقدامات لازم را توسط این قانون انجام دهد. پایان سومین ماه سال برنامه و این افزایش از سال 1403 باید طبق مفاد قانون اجرا شود.
به گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و با پیگیری های انجام شده، این مبلغ در دست حساب بود و لذا پس از ابلاغ دستورالعمل تسویه حساب و اصلاح مفاد، باید پیگیری های لازم مطابق مقاله اضافی مصوبه شماره 29 در خصوص اعمال مفاد این ماده در مورد بازنشستگان صندوق

جزئیات جدید از افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1403 هجری قمری

وی با بیان اینکه کمیته ادغام ماده 29 برنامه هفتم را تغییر داد و برخی معتقدند این موضوع باعث نگرانی بازنشستگان تامین اجتماعی شده است، گفت: به نظر می رسد بند الزام دولت به تسویه بدهی ها حذف شده است. وی گفت: با توجه به ایراداتی که مجمع تشخیص مصلحت نظام در برخی موارد مطرح کرده است؟ در مجلس متأسفانه چنین اتفاقی افتاد که شما می گویید و ما سریعاً به آن اعتراض کردیم و تیمی از نمایندگان مجلس تعیین تکلیف شدند زیرا قانونگذار این اختیارات را به ریاست جمهوری تفویض کرد. همکاران ما به شدت به دنبال بازگرداندن آن وضعیت هستند.

مرتضوی در خصوص اینکه آیا طرح دیگری ارائه می شود، چون رئیس مجلس عنوان کرده است که باید طرح دیگری ارائه شود، گفت: خیر؛ نه. توجه داشته باشید با پیگیری های انجام شده و اخباری که دریافت کردم مقرر شد رئیس کمیسیون تلفیق و اجتماعی و یکی از نمایندگان مجلس با حضور نمایندگان ما موضوع را بررسی و اقدام لازم را انجام دهند. . تعمیرات.

وی بیان کرد: مطالباتی که گفته می شود مطالبات انباشته ای است که حتما پیگیری خواهیم کرد. دولت مصمم به پرداخت مطالبات صندوق های بازنشستگی است. حقیقت این است که در سال های گذشته دولت نسبت به این موضوع لطف داشته و تقریباً 220 تلاش برای تسویه بدهی دولت به صندوق تامین اجتماعی داشته ایم و سایر صندوق ها نیز بخش زیادی از مطالب آنها را از همین طریق به دست آورده اند. . اما همیشه به لحاظ اجرای مصوبات مورد انتظار در بودجه سنواتی دوباره برای صندوق ها تکلیف ایجاد می کند و دولت باید سالانه مطالبات صندوق ها را پرداخت کند در غیر این صورت اعتبارات دچار مشکل می شود.
تاریخ واریز حقوق بازنشستگان 1403 ه

مرتضوی با بیان اینکه چه زمانی این کار با توجه به اینکه مفاد برنامه هفتم منتشر نشده است، گفت: باید منتشر شود. تسویه حساب زمانی اجرا می شود که قانون برنامه هفتم صادر شود، حالا که گفته می شود با اصلاحیه آمده اند، قطعاً از تاریخ اجرا، حقوق بازنشستگان تسویه می شود از قانون

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: تاریخ اجرای برنامه هفتم از ابتدای سال 1403 هجری قمری یعنی از فرعون اول در سال هزار و چهارصد و سه خواهد بود.

حقوق بازنشستگان کشوری در بانک صادرات در اردیبهشت ماه 2 میلیون و 300 هزار تومان افزایش یافت.

حقوق بازنشستگان کشوری در بانک صادرات از ابتدای سال تاکنون 2 میلیون و 300 هزار تومان افزایش یافته است.

طبق آخرین اخبار حقوق بازنشستگان در تاریخ 10 اردیبهشت 1403 در بانک صادرات واریز می شود.

حقوق ها با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و کل خزانه داری کشور و بر اساس مصوبه هیات وزیران پرداخت شد.

حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری بانک صادرات 2 میلیون و 300 هزار تومان افزایش یافت.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی می توانید با بانک صادرات تماس بگیرید.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *