درخواست عجیب عیسی آل کثیر از پرسپولیس

تبلیغات بنری

عیسی آل کثیر هنوز با باشگاه پرسپولیس به توافق مالی نرسیده و شایعاتی مبنی بر جدایی احتمالی او به گوش می رسد. بسیاری از کسانی که در فصل قبل از همین روش برای به دست آوردن مبالغ هنگفتی استفاده کردند و در نهایت راهی سپاهان شدند، پس از نیم فصل حضور در این تیم و نیمکت نشینی به ترتیب به پرسپولیس بازگشتند تا به ترکیب اصلی برگردند و گلزنی موثر کنند. گل هایی برای گل سرخ پوشان.


و حالا در مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس علیرغم اینکه در رده ملی قرار نگرفته، با اشاره به درخش فصل گذشته مبلغی فراتر از حداکثر قرارداد باشگاه پرسپولیس را درخواست کرده است. وی با اشاره به ارقامی که سایر تیم ها به بازیکنان خود ارائه کرده اند و پیشنهاداتی که از چند تیم لیگ برتری دریافت کرده است، تایید می کند که باید مبلغی بین 4 تا 7 میلیارد تومان بالاتر از حداکثر قرارداد باشگاهی دریافت کند و این را از باشگاه درخواست کرد. پول از طریق پرداخت باید به مالک یا اسپانسر باشگاه پرداخت شود. پیشنهادی که قطعا دست مدیران پرسپولیس را می بندد چرا که هر مبلغی که بانک شهر یا شرکت تابایا به پرسپولیس پرداخت می کند باید احراز هویت شود و هیچ کدام از این شرکت ها حاضر به انجام این کار نیستند. ضمن اینکه خود درویش هم از این پرداخت راضی نیست چرا که قطعا اعتراض سایر بازیکنان تیم را برمی انگیزد و آنها هم می خواهند از این طریق ارقام بالاتری بگیرند.

همه این موارد دست به دست هم داده تا خیلی ها هنوز اقدامی برای تمدید قرارداد انجام نداده اند و با اشاره به پیشنهاداتی که دارد، خواستار دریافت این اعداد شد. بنابراین بعید نیست خیلی ها همان مسیر قبلی را طی کنند و دوباره پرسپولیس را ترک کنند.

مقصد بعدی او احتمالا فولاد خواهد بود.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *