دلال ها گزینه پرسپولیس را هوایی می کنند؟ / پیشنهاد جذاب برای این ستاره

تبلیغات بنری

با توجه به قطعی نشدن حضور علیرضا بیرانوند در پرسپولیس و قطعی نشدن حضور او در پرسپولیس، بار دیگر چند دروازه بان به پرسپولیس منتسب شدند که یکی از آنها امیر عابدزاده است. البته دیروز گزارش دادیم که این شایعه صحت ندارد و باشگاه پرسپولیس تمایلی به جذب امیر عابدزاده ندارد و با او تماسی نداشته است.


روزنامه اسپانیایی مارکا گزارشی از آینده امیر عابدزاده به دلیل جدایی از ماریتیمو منتشر کرد اما این گزارش در رسانه های ایران بازتاب داشت.

مارکا در این گزارش از حضور امیر عابدزاده در رادار سه باشگاه دسته دوم (لیگ 2 اسپانیا) خبر داد. این سه باشگاه عبارتند از تیم های آلباسته، بلومپی، میراندس و ال دنسی. ادعای دیگر مارکا در این گزارش، پیشنهاد عابدزاده از استوریل پرایا، باشگاه لیگ برتری پرتغال است.

مارکا همچنین مدعی است که بیرانوند از عربستان و همچنین پیشنهاد مهمی از ایران دارد.

مارکا به نام پیشنهاد ایرانی به امیر عابدزاده اشاره ای نکرد، اما با توجه به صحبت های چند روز پیش و همچنین اخبار پیگیری، باید گفت که برخلاف گمانه زنی های موجود در فضای مجازی، آن پیشنهاد متعلق به اوست و نه امیر عابدزاده از پرسپولیس.

حالا که مارکا مدعی شده عابدزاده از ایران پیشنهاد دارد، دو نتیجه می توان گرفت:

تیمی غیر از پرسپولیس برای امیر عابدزاده پیشنهاد داد.

اخبار نادرست مارکا در مورد فوتبال ایران ناشی از بازتاب ها و اخبار فضای مجازی داخلی است که توسط برخی از عوامل کنترل می شود.

علاوه بر این، این روزنامه اسپانیایی اعلام کرد که امیر عابدزاده ترجیح می دهد به حضور خود در اروپا به ویژه اسپانیا ادامه دهد و می خواهد فوتبال خود را در قاره سبز ادامه دهد.

البته باز هم باید تاکید کرد که امیر بیرانوند قطعاً پیشنهادات زیادی دارد و ممکن است از ایران هم پیشنهاد داشته باشد چرا که استقلال فصل گذشته می خواست او را در اختیار بگیرد اما در حال حاضر پرسپولیس نمی خواهد او را در اختیار بگیرد و اگر پیشنهادی هم از طرف ایران باشد. ایران اگر این پیشنهاد به نتیجه برسد، تیم دیگری غیر از پرسپولیس است.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *