دو ستاره محبوب در لیست سیاه پرسپولیس ؟

تبلیغات بنری

با وجود اضافه شدن یک سهمیه به سهمیه بزرگسالان، باشگاه مشکلاتی دارد پرسپولیس منوی بزرگسالان آماده کامل شدن است.
هر چند که شاید پرسپولیس از کنارش گذشت بیرانوند و جدایی قریب الوقوع وحدت حنان اف اما همچنان در لیست بالای این تیم آنقدر بازیکنان حضور دارند که جایی برای جذب بازیکن جدید وجود ندارد.


بدون هانوف و بیرانوند لیست بزرگسالان پرسپولیس شامل 19 بازیکن اضافه می شود و اگر مهدی عبدی و احمد گوهری با قرارداد قرضی به تیم دیگری بروند، فهرست 17 نفره خواهد بود و جا برای چهار بازیکن جدید وجود دارد.

ضمن اینکه تمام بازیکنان فصل قبل پرسپولیس که در این تیم حضور داشتند خواهان ماندن در تیم قرمز هستند. موضوع جدایی علی نعمتی از ابتدا درست نبود و فرشاد فرجی شیفته پرسپولیس است و راه به جایی نمی برد.

وحید امیری، گئورگی گلسیانی، مرتضی پورعلی گنجی از مهم ترین بازیکنان پرسپولیس هستند که قراردادشان به پایان رسیده اما همگی خواهان ماندن در تیم خود هستند. نهکار به تمدید قرارداد پورعلی گنجی و امیری پایان داد و گلسیانی نیز قرارداد خود را تمدید خواهد کرد اما او پیش از رفتن به یورو قصد داشت قرارداد خود را تمدید کند و مشکلی برای ادامه همکاری با این بازیکن وجود نخواهد داشت.

در میان بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده و تمدیدشان هنوز قطعی نشده است، موضوع دانیال اسماعیلی فر و مهدی ترابی همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد، به ویژه اینکه موضوع نمایش نجومی تراکتورسازی برای این ستاره ها با وجود تکذیب رئال مادرید همچنان وجود دارد. . رئیس این باشگاه
با این حساب اگر ترابی و دانیال بمانند و پرسپولیس بخواهد عبدی و جوهری را حفظ کند تنها یک جای خالی خواهد داشت و می تواند بازیکن جدید دیگری که باید دروازه بان باشد جذب کند.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *