زمان رونمایی پرسپولیس از جانشین بیرانوند / این ساره را پرسپولیسی بدانیم؟

تبلیغات بنری

رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره احتمال توافق پرسپولیس با تراکتورسازی در خصوص بیرانوند و انتصاب حسین برحمیدی، گفت: به هیچ وجه، ابتدا منتظر برخورد مسئولان مربوطه با فسخ برانوند خواهیم بود. زیرا اگر قرار است یک تیم، گروه یا جامعه بر اساس یک ساختار عمل کند، باید تمام ابعاد آن را در نظر بگیرد. باید منتظر بمانیم تا ببینیم این قانون چگونه اجرا خواهد شد.


وی در خصوص دروازه بان جدید پرسپولیس گفت: پرسپولیس با دروازه بان ها مشکلی نخواهد داشت چون دروازه بان های بزرگ و با تجربه ای هستند. آقای بیرانوند هم سال ها زحمت کشیده اما پرسپولیس هیچ وقت در تعهدش کوتاهی نکرده است. ممکن است تاخیر داشته باشد اما اینجا پرسپولیس است و به اندازه نام خود هستند و تیم شماره یک آسیا هستند. خیلی ها اینجا بازی کردند و در دریافت مطالباتشان تاخیر داشت اما تعهداتشان انجام شد و از مزایای حضور در پرسپولیس برخوردار شدند. از طرف پرسپولیس که هواداران زیادی داشت می توانستند درآمد دیگری کسب کنند. این فرصتی است برای همه که بدانند چگونه بیشتر استفاده کنند و حق دارند.

درویش درباره تاریخ معرفی دروازه بان جدید گفت: قطعا هیئت مدیره مرا موظف به جستجوی جایگزین کرده است و در این مسیر حرکت می کنیم. رئیس در روز اول گفت که پرونده او باید از طریق مجاری قانونی پیگیری شود و من وظیفه دارم با جانشین او صحبت کنم. ما چندین جا صحبت کرده ایم و در چند روز آینده این را اعلام خواهیم کرد. چندین گزینه وجود دارد و ما تصمیم می گیریم.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *