سهامداران عدالت تسهیلات بانکی 30 تا 100 میلیونی دریافت می‌کنند

تبلیغات بنری

العسکری توکلی در نشست خبری با اصحاب رسانه آمل با اشاره به توزیع سود سهام در سال جاری در دو مرحله اظهار داشت: این دو مرحله مانند گذشته در پایان آذر و پایان اسفند ماه سال جاری انجام می شود. سال ها.

وی با بیان اینکه مطالبه مردم برای مابقی مابه التفاوت سود اسفندماه سال گذشته در دستور کار دولت سیزدهم بود، افزود: طبق توافق با شرکت سپرده گذاری، این سود باید تا پایان خرداد ماه پرداخت شود. اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت سهامی دولتی تصریح کرد: عدم پرداخت این سود به دلیل دیرکرد پرداخت از سوی دو شرکت است و با توجه به عدم پرداخت در خردادماه باید پیگیری های لازم انجام شود. توسط شرکت سهامی در دستور کار قرار دارد که در تیرماه اجرا می شود.

توکلی بیشترین دستاورد عدالت و انصاف را مدیون دولت سیزدهم دانست و گفت: در این دولت برای هر فرد مشمول بهزیستی و کمیته امداد از یک میلیون تا 200 هزار تومان تا دو میلیون و 500 تومان سود به دست آوردیم.

وی به ارائه تسهیلات کم بهره به سهامداران سهام عدالت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این طرح در راستای راه اندازی سهام توسط مقام معظم رهبری برای طول عمر افراد در شرکت های سهامی و دولت است. مدیران شرکت سهامی عدلیه موظفند به فکر شرایط ارائه تسهیلات به مردم باشند.

رئیس هیئت مدیره شرکت های تعاونی سهامی کشور با اعلام اینکه طی این برنامه ریزی ها جلسات مکرر مرکز و فدراسیون شرکت های تعاونی با مدیران دو بانک کار برگزار می شود، افزود: با تصویب و از این طرح مقرر شد در مرحله اول به هر سهامدار تسهیلاتی از 30 تا 100 میلیون تومان ارائه شود.

توکلی ادامه داد: شرایط افراد برای اخذ این تسهیلات سهامدار بودن فرد، آزاد نبودن سهام فرد، عضویت در شرکت سرمایه پذیر و انجام توافقات اولیه است و منتظر هستیم. . تا پایان انتخابات ریاست جمهوری مرحله عملیاتی آن آغاز شود که در مرحله اول به خانواده ها اعطا می شود.

وی با تاکید بر اینکه حمایت از شرکت های سهامی مستلزم حضور رئیسی شایسته و معتقد به این شرکت است، سپس از اجرای طرحی جدید و مهم در این شرکت خبر داد و گفت: این طرح به دستور وزیر اقتصاد بوده و بیمه اعلام کرد. که در صورت بروز خسارت توسط شرکت سرمایه گذار در مدت چهار سال کلیه سهام سهامداران را بیمه می کند و غرامت 30 میلیون تومانی برای متوفی تحت پوشش این بیمه نامه در نظر گرفته شده است. طرح.

وی خاطرنشان کرد: 15 میلیون تومان از هزینه های درمانی از طریق بیمه پرداخت می شود و این طرح به تصویب بیمه مرکزی رسیده و به زودی در سازمان بورس کشور به تصویب می رسد.

توکلی با اشاره به اینکه در حال حاضر 49 میلیون ایرانی از سود شرکت‌های سهامی بهره می‌برند، گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم از 11 شرکتی که از سبد سهام خارج شدند، هر یک از این شرکت‌ها با تلاش‌های صورت گرفته احیا شدند. این دولت.»

این مسئول گفت: در دولت شهید آیت الله رئیسی 130 سجاف سود بین سهامداران تقسیم شد.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *