شرایط ثبت نام و زمان تحویل خودروهای وارداتی اعلام شد + مبلغ حساب وکالتی

تبلیغات بنری

سازمان توسعه تجارت از بازگشایی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در هفته آینده برای مرحله نهایی عرضه خودرو برای متقاضیان مرحله اولی که در اسفند ماه 1300 ه. قرار تعیین شد

علاوه بر پیشنهاد فوق، آخرین پیشنهادی خواهد بود که ثبت نام کنندگان در مرحله اول از اولویت و امکان انتخاب برخوردار خواهند بود. همچنین ثبت نام ویژه برای متقاضیان جدید انجام می شود و همه افراد می توانند با مسدود کردن 500 میلیون تومان حسابی که برای این منظور نمایندگی می شود در این پیشنهاد شرکت کنند.

بر اساس اعلام سازمان توسعه تجارت، برای این عرضه نیز مانند عرضه خودروهای برقی صف وجود نخواهد داشت و پس از اولویت دادن به افرادی که خارج از ظرفیت خودروی انتخابی هستند، مشمول عدم وجود صف خواهند شد. . توزیع

بنابراین نوبت ثبت نام کنندگان در مرحله اول فقط برای انتشار هفته آینده معتبر است و پس از آن امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت. وضعیتی که رئیس سازمان توسعه تجارت و همچنین مدیرعامل سامانه یکپارچه خودرو اعلام کردند.

از ابتدای سال جاری؛ 7800 خودرو ضدعفونی شدند

بر اساس آمار این سازمان از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 7800 دستگاه خودرو ترخیص شده و بیش از 16000 خودرو در گمرکات کشور مشمول فرآیند ترخیص هستند.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *