شرایط دریافت وام سهام عدالت چگونه است؟

تبلیغات بنری

رئیس هیئت مدیره شرکت های تعاونی بورس کشور از اعطای تسهیلات با نرخ سود پایین به سهامداران این شرکت خبر داد و گفت: سقف وام برای سهام سهام از 30 تا 100 میلیون تومان است.

العسکری توکلی رئیس هیئت مدیره شرکت سهامی قطر با اشاره به تقسیم سود سهام در سال جاری در دو مرحله گفت: این دو مرحله در پایان آذر و پایان اسفند ماه جاری اجرا می شود. سال ، مانند سال های گذشته.
وی با بیان اینکه مطالبه مردم برای مابقی مابه التفاوت سود اسفندماه سال گذشته در دستور کار دولت سیزدهم قرار گرفت، افزود: طبق توافق با شرکت سپرده گذاری، این سود در نهایت باید پرداخت می شد. ژوئن، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت سهامی دولتی تصریح کرد: عدم پرداخت این سود به دلیل دیرکرد پرداخت از سوی دو شرکت است و با توجه به عدم پرداخت در خردادماه باید پیگیری های لازم انجام شود. توسط شرکت سهامی در دستور کار قرار دارد که در تیرماه اجرا می شود.

وی به ارائه تسهیلات کم بهره به سهامداران این شرکت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این طرح در راستای راه اندازی سهام توسط مقام معظم رهبری برای طول عمر افراد در شرکت های سهامی، دولت و مدیران است. حق مالکیت با اندیشیدن به شرایط ارائه تسهیلات به مردم شارژ می شود.

رئیس هیات مدیره شرکت های تعاونی سهامی کشور با اعلام اینکه طی این برنامه ریزی ها جلسات مکرر مرکز و فدراسیون شرکت های تعاونی با مدیران دو بانک کار برگزار می شود، افزود: با تصویب و از در این طرح مقرر شد در فاز اول به هر سهامدار تسهیلاتی از 30 تا 100 میلیون تومان ارائه شود.

توکلی ادامه داد: شرایط افراد برای اخذ این تسهیلات سهامدار بودن فرد، آزاد نبودن سهام فرد، عضویت در شرکت سرمایه پذیر و انجام توافقات اولیه است و منتظر هستیم. . تا پایان انتخابات ریاست جمهوری مرحله عملیاتی آن آغاز شود که در مرحله اول به خانواده ها اعطا می شود.

وی با تاکید بر اینکه حمایت از شرکت های سهامی مستلزم حضور رئیسی شایسته و معتقد به این شرکت است، سپس از اجرای طرحی جدید و مهم در این شرکت خبر داد و گفت: این طرح به دستور وزیر اقتصاد بوده و بیمه اعلام کرد. که در صورت بروز خسارت توسط شرکت سرمایه گذار در مدت چهار سال کلیه سهام سهامداران را بیمه می کند و غرامت 30 میلیون تومانی برای متوفی تحت پوشش این بیمه نامه در نظر گرفته شده است. طرح.

وی خاطرنشان کرد: 15 میلیون تومان از هزینه های درمانی از طریق بیمه پرداخت می شود و این طرح به تصویب بیمه مرکزی رسیده و به زودی در سازمان بورس کشور به تصویب می رسد.

توکلی با یادآوری اینکه در حال حاضر 49 میلیون ایرانی از سود شرکت‌های بورسی بهره می‌برند، تصریح کرد: در دولت یازدهم و دوازدهم از 11 شرکتی که از بورس خارج شدند، بازده هر یک از این شرکت‌ها در بورس قرار گرفت. دستور کار با تلاش این دولت.»

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *