شرکت در انتخابات امری دینی، سیاسی و عقلانی است

تبلیغات بنری

حجت الاسلام محسنی اجایی:

حجت الاسلام والمسلمین غلام محسن محسنی اجایی رئیس قوه قضائیه امروز با حضور در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (علیه السلام) در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد.

رئیس قوه قضاییه پس از شرکت در انتخابات گفت: خداوند متعال را شاکریم که امروز توانستیم در حرم عبدالعظیم (علیه السلام) و انتخابات که برای ما بسیار مهم، جدی و ضروری است حضور پیدا کنیم. کشور نظام است، شرکت کنیم.

حجت الاسلام محسنی آجی حضور در انتخابات را امری شرعی، سیاسی و عقلانی دانست و گفت: وظیفه شرعی، مسئولیت ملی و عقل سلیم حکم می کند که در انتخابات شرکت کنیم تا آینده کشورمان مشخص شود و بالاترین سطوح آن مشخص شود. . مقام اجرایی.

وی افزود: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، رئیس جمهور به عنوان دومین مقام کشور، بالاترین مقام اجرایی نظام و فردی که باید قانون اساسی را اجرا کند معرفی شده است و با حضور در انتخابات ریاست جمهوری ما فردی را انتخاب کنید که بتواند قانون اساسی را اجرا کند، کشور را به پیش ببرد و مشکلات ثانویه و کلی مردم و نظام را حل کند.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات امری است که اگر امروز آن را به تعویق بیندازیم و انجام ندهیم، فردا امکان پذیر نیست، گفت: حضور در پای صندوق های رای و انتخاب فرد مناسب یکی از مصادیق این است که «پس جلوتر باشید. اعمال خوب.” نیکی کردن امری است که خداوند متعال توصیه کرده است.

حجت الاسلام محسنی آجی گفت: اگر بخواهیم در مسیر عزت، سربلندی و سربلندی کشور حرکت کنیم و آینده بهتری را در حوزه هایی که برایمان مهم است مانند حوزه فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و معیشتی خلق کنیم. در زمینه کار و ازدواج، از امروز باید به کسی که این مشکلات را بشناسد و اراده قوی، مصمم و موثر داشته باشد، فکر کنیم و بتواند مشکلات را حل کند.

وی با بیان اینکه برای حضور در انتخابات تردید نکنیم و تسریع در این امر مهم ضروری است، اظهار داشت: توصیه من به همه مردم عزیز کشور، همه مردم ایران دوست، همه مردم عاشق است رژیم، همه مردمی که خواهان آینده ای بهتر هستند و می خواهند رئیس جمهور آینده را مطالبه کنند و او قول می دهد که هر چه سریعتر به پای صندوق های رای بروند و فرد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

انتهای پیام/24S1

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *