طرح فروش فوری ایران خودرو با خودروی محبوب جوانان

تبلیغات بنری

با پایان یافتن تولید پژو پارس در ایران خودرو از اواخر خرداد 1403، خودروساز ایرانی برای تعویض خودروی تحویلی با پیک ها تماس گرفت. در رابطه با فروش تیرماه 1403 ایران خودرو، صندوق پژو پارس با اولویت زمستان 1402 و بهار 1403 فراخوان شده است و متقاضیان می توانند حداکثر ظرف مدت 10 روز و یا تکمیل ظرفیت با مراجعه به سایت فروش آنلاین ایران خودرو نسبت به واریز وجه اقدام کنند. شرکت ایران خودرو اطلاعیه پیامکی را برای مشتریان ارسال کرده است و پس از ارسال پیامک بخشنامه زیر در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

شرایط فروش ایران خودرو به متقاضیان پژو پارس در قالب دو بخش مجزا فروش نقدی و پیش فروش ارائه شده است. در قسمت فروش نقدی سه خودرو تارا به نام های رانا پلاس و سورن پلاس به متقاضیان عرضه شد. صندوقداران پژو پارس می توانند این سه خودرو را به صورت نقدی با موعد تحویل 90 روز کاری خریداری کنند. شرکت ایران خودرو برای جلب نظر خریداران سورن پلاس را با تخفیف 15 میلیون تومانی عرضه می کند.

در بخشی دیگر از بخشنامه ایران خودرو، چهار محصول به صورت پیش فروش در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. این محصولات عبارتند از تارا دنده، رانا پلاس، سورین پلاس و پژو 207 دنده. تاریخ تحویل این خودروها در بازه زمانی آبان تا اسفند 1403 هجری قمری اعلام شده است.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *