طعنه به ستاره های جدایی طلب پرسپولیس

تبلیغات بنری

نقل و انتقالات فوتبال ایران همیشه شرایط خاصی برای هواداران دارد. این در حالی است که شرایط نقل و انتقالات پرسپولیس در این فصل پیچیده است. هنوز بازیکن جدیدی جذب نشده و تنها وحید امیری و مرتضی پورعلی کنجی قرارداد خود را تمدید کردند. علاوه بر این مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر از پرسپولیس جدا شدند و علیرضا بیرانوند نیز قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد. همه این اتفاقات دست به دست هم داد تا شاهد اوج اضطراب در اردوی پرسپولیس باشیم.


شیث رضایی بازیکن و کاپیتان سابق پرسپولیس درباره شرایط فعلی گفت: همه این اتفاقات در نقل و انتقالات طبیعی است. در فوتبال پیوستن و رفتن امری طبیعی است و هواداران حرفه ای نیز به آن عادت کرده اند. در مورد پرسپولیس هم فکر می کنم مدیریت باشگاه باید تیم قدرتمندی را برای فصل آینده آماده کند. برای تداوم قدرت نمایی در لیگ برتر انگلیس و همچنین حضور قدرتمند در لیگ الیت، باید تیمی کاملا آماده و مجهز جمع آوری شود. به خصوص که اکنون این تیم توسط چندین بانک مدیریت می شود و کمترین چیزی که از آنها انتظار می رود آماده سازی تیمی قدرتمند برای فصل آینده است.

شث در پاسخ به این سوال که پرسپولیس با وجود داشتن بانکدار به دلیل قوانین محدودیت بودجه نمی تواند خریدهای زیادی انجام دهد، گفت: پس چطور تیم های دیگر اینقدر پول خرج می کنند؟ پس کدام تیم ها بازیکنان پرسپولیس را با تعداد بیشتر از خود پرسپولیس جذب می کنند؟ قوانین سقف بودجه شامل این تیم ها نمی شود؟ چرا همه چشمشان به پرسپولیس است و به تیم های دیگر کاری ندارند؟ اینها سوالاتی است که همیشه بی پاسخ مانده است.

کاپیتان سابق پرسپولیس درباره جدایی بازیکنانی چون ترابی و عالیشاه گفت: من کاری به اسم ندارم. اما اینکه بازیکنان عادی به پرسپولیس می آیند و در کنار بازیکنان باتجربه قرار می گیرند و از نظر تجربه و از نظر سطح بازی تغییر می کنند طبیعی است. این یک واقعیت است که بازیکنان عادی به پرسپولیس می آیند و وقتی شرایط خوبی پیدا می کنند می روند. من هیچ وقت از آنها انتقاد نمی کنم زیرا این اتفاق سال هاست می افتد و مطمئناً هواداران پرسپولیس هم از این موضوع مطلع هستند.

شث اضافه کرد: من به عنوان یک بازیکن سابق که افتخار بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را داشتم و اکنون طرفدار پرسپولیس هستم، از زحماتی که هر یک از این بازیکنان برای تیم من انجام دادند و شما و هواداران باعث خوشحالی من شد تشکر و قدردانی می کنم. از هر کدامشان، اما من اصلا نگران نیستم. چون تجربه به من می گوید همان طور که آنها به عنوان بازیکن ثابت به پرسپولیس آمدند و رشد کردند، بازیکنان ثابت دیگری هم به جای آنها خواهند آمد و همان مسیر قبلی را طی می کنند.

رضایی در پایان گفت: برای تک تک این بازیکنان آرزوی موفقیت دارم اما هیچ کدام را نمی کشم. چون همه پیراهن مقدس پرسپولیس را بر تن دارند، انگار خدا دری تازه به روی او باز کرده است. نمی دانم چگونه بگویم، اما زندگی او در حال تغییر است و بیش از 40 میلیون ایرانی به او احترام می گذارند. این نعمت نیست. در حالی که همه آنها احترام و عزت خود را مدیون نام بزرگ پرسپولیس هستند. به همین دلیل آرم روی سینه و قلب و نام بازیکن را پشت پیراهن گذاشتند!

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *