فوری/ قیمت ۹ خودرو وارداتی در سامانه یکپارچه اعلام شد + جدول و جزئیات خرید

تبلیغات بنری

به اطلاع متقاضیان سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی که در مرحله اول ثبت نام کرده و اولویت آن ها مشخص شده است، سامانه از روز سه شنبه مورخ 02/08/1302 لغایت ساعت 23:59 روز جمعه 5/5/92 خودروها را فقط مطابق جدول زیر انتخاب خواهد کرد. 08/1402 ق.

در این مرحله متقاضیان می توانند از میان طیف محصولات اعلام شده در زیر سه اولویت را انتخاب کنند.

لازم به ذکر است در این مرحله ثبت نام جدیدی صورت نگرفته و انتخاب خودرو در سامانه فقط برای ثبت نام کنندگان قبلی است.

شرکت واردکننده را برای قیمت مدل نام تجاری در حساب (تومان) توضیح دهید.
تبصره 1- قیمت فاکتور اعلام شده عبارت است از قیمت در مراکز فروش، هزینه های قانونی و هزینه های پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، حمل و نقل و غیره و هنگام صدور فاکتور قطعی ثابت می شود. و تایید قیمت ها اضافه خواهد شد.

تبصره 2- قیمت نهایی خودروهای مذکور پس از ارائه کلیه اوراق و مدارک مثبته و بر اساس آخرین قوانین و مقررات تعیین و اعلام خواهد شد.

تبصره 3- قیمت نهایی خودرو به تعداد اعلام و تایید شورای رقابت خواهد بود.

تبصره 4 – مبلغ پرداختی در این مرحله و پس از احضار اولیه 50 بهای فاکتور خواهد بود و پس از واریز مبلغ مذکور، شرکت واردکننده با متقاضی قرارداد منعقد خواهد کرد.

تبصره 5- عدم واریز وجه ظرف مدت 5 روز پس از تماس به منزله انصراف از طرح است و متقاضی از اولویت های سامانه خارج می شود.

تبصره 6 – حداکثر زمان تحویل خودرو برای قراردادهای منعقده 3 ماه است، بنابراین واردکنندگان باید حداکثر ظرف مدت سه ماه پس از انعقاد قرارداد نسبت به صدور دعوتنامه تکمیل پرداخت بر اساس قیمت نهایی اعلام شده توسط شورای رقابت اقدام و در عین حال تحویل دهند. وسیله نقلیه به متقاضی
تبصره 7 – در صورت تاخیر در تحویل، قراردادهای فوق مشمول جریمه تاخیر در تحویل مقرر در آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو و دستورالعمل های صادره در این خصوص می باشد. قراردادهای مذکور مشمول شرایط مشارکت و انصراف نمی باشد.

تبصره 8- خودرو در این مرحله بر اساس رتبه ثبت نام قبلی متقاضی و اولویت انتخابی برای خودرو تخصیص می یابد.

تبصره 9- ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی که در مراحل قبلی خودرو را انتخاب کرده اند اما هنوز دعوت نامه ای از شرکت ها دریافت نکرده اند و تمایل به انتخاب یکی از خودروهای ذکر شده در بالا را دارند می توانند در این مرحله با در نظر گرفتن موارد زیر انصراف دهند: درخواست خود را انتخاب کنید و یک ماشین جدید را بر اساس لیست بالا انتخاب کنید.

*در صورت عدم انصراف و ابطال سفارش، اولویت قبلی برای دریافت خودرو به قوت خود باقی است.

*در صورت لغو سفارش قبلی، اولویت قبلی برای دریافت خودرو حذف شده و باید انتخاب جدیدی انجام شود.

* تا زمانی که متقاضیان تحویل قبلی خودروی خود را تحویل نگرفته باشند، تحویل جدید آن خودروها با اولویت های دیگر انجام نخواهد شد.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *