مذاکره پرسپولیس با گزینه استقلال جدی شد

تبلیغات بنری

رامین رضاییان، مدافع راست تاثیرگذار سپاهان رسما اعلام کرد که در این تیم نخواهد ماند و پس از قهرمانی در جام حذفی با این تیم، سپاهان را ترک خواهد کرد. این در حالی است که باشگاه سپاهان مدعی شده بود رامین یک سال دیگر با آنها قرارداد دارد و هر تیم ایرانی که بخواهد با باشگاه سپاهان مذاکره کند نیز مدعی شده است که بند فسخ قرارداد رامین به تیم خارجی مرتبط است.


رضاییان با وجود این ادعاها با انتشار مطلبی اعلام کرد که با سپاهان قراردادی ندارد و می تواند به هر تیمی که می خواهد برود. رضاییان که به دلایلی حضورش در الوصل منتفی بود مورد توجه استقلال و پرسپولیس قرار گرفته و حتی با این دو باشگاه مذاکره کرده است. با توجه به جدایی دانیال اسماعیل فر و وحدت حنانوف از پرسپولیس، این باشگاه در سمت راست خط دفاعی با مشکل جدی مواجه است و نیاز به جذب حداقل دو بازیکن در این پست دارد.

پس از اینکه رامین مدعی شد با سپاهان قرارداد ندارد، باشگاه پرسپولیس بار دیگر و این بار جدی وارد مذاکره با رضاییان شد تا دوباره این بازیکن را به خدمت بگیرد. با این حال دو مشکل بزرگ بر سر راه رفتن رضاییان به پرسپولیس وجود دارد. بسیاری از پرسپولیسی ها برای بازگشت رامین به این تیم مشکل دارند و با توجه به ویژگی های اخلاقی این بازیکن دوست ندارند دوباره او به پرسپولیس برگردد.

همچنین با توجه به اتفاقاتی که بین برخی از هواداران پرسپولیس و رامین در دیدار برگشت فصل قبل پرسپولیس و سپاهان رخ داد، رضاییان کمی برای پرسپولیسی شدن مردد است. در آن مسابقه بسیاری از هواداران پرسپولیس شروع به توهین به رامین کردند، موضوعی که رضاییان را به شدت ناراحت کرد. اما به نظر می رسد با توجه به نبود گزینه های دیگر در بازار نقل و انتقالات و نیاز مبرم پرسپولیس به جذب یک مدافع راست خوب و باکیفیت، در صورت توافق مالی بین دو طرف، شاهد بازگشت رامین به پرسپولیس باشیم. . باشگاه پرسپولیس هم از لیگ در مورد قرارداد رضاییان با سپاهان استعلام کرد و وقتی متوجه شد این بازیکن با سپاهان قرارداد ندارد، مذاکرات خود را با این بازیکن با جدیت تری ادامه داد و می خواست هر طور شده رامین را در اختیار بگیرد.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *