مرکز فرهنگی و تفریحی شهدای اریبهشت ویژه مادران و همسران و دختران شهدا و ایثارگران با حضور رئیس بنیاد شهید افتتاح شد

تبلیغات بنری

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنیاد شهید برنامه های فرهنگی و اجتماعی ویژه مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران دارد.

به گزارش سایت سارین، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم افتتاحیه مرکز فرهنگی تفریحی شهدای اردیبهشت ماه ویژه مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران با حضور در جمع خبرنگاران از خانواده های شهدا و ایثارگران. مراسم تجلیل از مسئولین در مجتمع سیاحتی کوثر البرز شهدا به ویژه شهدای خدمت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای همراه برگزار شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با قدردانی از راه اندازی این مرکز توسط سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی و گردشگری الکوثر گفت: این یک تصمیم انقلابی بود که این تسهیلات در اختیار خانواده های شهدا و ایثارگران قرار گیرد. به تعویق انداختن این کار اشتباه است.» بنیاد شهید و امور ایثارگران با افتتاح این مرکز فرهنگی تفریحی برنامه های فرهنگی و اجتماعی برای مادران، همسران و دختران شهدا برگزار می کند.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: این مرکز برای مادران افتتاح شد. همسران و دختران شهدا باید به فعالیت های ورزشی و تفریحی بپردازند و با اینکه از مراکز شهری ما دور است اما به استان های تهران، قم و قزوین نزدیک است و می توان آن را سفری یک یا دو روزه دانست.

قاضی زاده هاشمی گفت: امیدواریم اردوهای تفریحی و فرهنگی در نظر گرفته شود تا شهدای زن و مرد از آن بهره مند شوند و علاقه به این نگاه فرهنگی گسترش یابد تا خانواده های شهدای زن و مرد از برنامه های فرهنگی بهره بیشتری ببرند.


میثم جعفری، مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی و گردشگری سازمان الکوثر در افتتاحیه این مرکز فرهنگی تفریحی با اشاره به حمایت های رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تلاش های شهدا و ایثارگران بنیاد ایثارگران در ارائه خدمات به خانواده شهدا و ایثارگران به ویژه مادران. همسران و دختران شهدا خاص هستند.

مرکز فرهنگی تفریحی شهدای اربشت برای مادران، همسران و دختران شهدا با حضور رئیس بنیاد شهید افتتاح شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی و گردشگری کوثر با اشاره به برگزاری مراسم افتتاحیه مراکز گردشگری سلامت و کتابخانه های هتلداری وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران، خاطرنشان کرد: تلاش شده تا تمامی هتل ها و مراکز اقامتی در این راستا باشند. وابسته به این سازمان دارای کتابخانه و مراکز فرهنگی جهت بهره مندی خانواده های شهدا می باشد.


جعفری گزارشی از راه اندازی مرکز فرهنگی تفریحی شهدای اردیبهشت ماه ارائه کرد و گفت: مرکز فرهنگی تفریحی شهدای اردیبهشت شامل بخش های مختلفی از جمله سفره خانه، اتاق سلامت، سالن آموزشی و سالن تماشای فیلم می باشد. مورد استفاده مادران، همسران و دختران شهدا باشد.

در این مراسم محمود بکدل معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور کمک و مشارکت های مردمی و سید محمد صادق هاشمی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *