نحوه استعلام از سود سهام عدالت چگونه است؟

تبلیغات بنری

بر اساس اطلاعیه سپرده گذاری مرکزی، سامانه استعلام و عرضه سهام به آدرس www.sahamedalat.ir در دسترس عموم است تا به راحتی از آن استفاده کنند.

چگونه در مورد سود سهام استعلام کنیم؟

نحوه استعلام سهام

بر اساس اطلاعیه سپرده گذاری مرکزی، سامانه استعلام و آزادسازی سهام به آدرس www.sahamedalat.ir در دسترس عموم است که از طریق آن می توانند به راحتی به جزئیات و اطلاعات مربوط به سهام خود از جمله مشاهده دارایی های سهام دسترسی داشته باشند.

برای استعلام موجودی با استفاده از کد ملی فقط داشتن کد سجام کافی است. به گزارش پایگاه خبری «اختاز نیوز»، کاربران بازار سرمایه برای دسترسی به اطلاعات باید وارد سایت صمت به نشانی www.csdiran.ir شوند. سپس وارد پورتال یکپارچه برای ذینفعان شوید و ثبت نام کنید. پس از تکمیل اطلاعات، کاربران می توانند با استفاده از کد ملی و رمز عبور وارد پنل کاربری خود شوند.

یک تصمیم مهم برای سهامداران
چند روز پیش تصمیم مهمی در خصوص سهامداران استانداری ها صادر شد و بر این اساس و بر اساس مصوبه شورای عالی بورس، چندین استانداری دعوت نامه ای برای برگزاری مجامع خود منتشر کردند.

این در آبان 1402 هجری قمری بود که شورای عالی بورس با صدور تصمیمی مقرر کرد تا پایان شهریور 1403 مجامع شرکت های سرمایه گذاری سهام در استان ها برگزار شود. بر این اساس استان های خراسان شمالی و زنجان در مرحله اول به عنوان پایلوت انتخاب شدند و قرار بود جلسات آنها در پایان سال 1402 هجری قمری برگزار شود که محقق شد.

وی در این خصوص گفت: چند استان برای برگزاری شورای خود اطلاعیه ای منتشر کردند که به نظر می رسد استان هایی مانند ایلام، کرمان، قزوین و استانداری مرکزی تا پایان تیرماه شورای خود را برگزار کنند. سایر شرکت ها بلافاصله پس از تکمیل مراحل، اطلاعیه های خود را در کدال منتشر می کنند تا مجامع بر اساس مصوبه شورای عالی بورس برگزار شود.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *