هزینه نجومی پرسپولیس برای نگه داشتن این ستاره؟

تبلیغات بنری

در روزهای گذشته و پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، زمزمه هایی مبنی بر قطع یک طرفه خدمات بیرانوند به گوش می رسید. علی ردا که در ششمین فصل حضورش در پرسپولیس موفق شد با تیمش قهرمان لیگ برتر شود، برای فصل آینده نیز با پرسپولیس قرارداد دارد. اما در قرارداد دروازه بان اول پرسپولیس و تیم ملی، بندی وجود داشت که در صورت عدم پرداخت مطالبات برانوند تا دیروز، آن بازیکن می تواند قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند و به هر تیمی که می خواهد برود.


قرار بود در صورت فسخ قرارداد، پرسپولیس به او پیشنهاد جدیدی برای حفظ پرو بدهد و قرارداد جدیدی با دروازه بان تیم ملی امضا کند. با این حال مدیران پرسپولیس دیروز پول برانوند را به حساب وی واریز کردند تا مشکلی از این بابت پیش نیاید. اما پرسپولیس برای ماندن در بیرانوند چقدر هزینه کرد؟

با پیگیری‌های ما در این خصوص مشخص شد که باشگاه پرسپولیس روز گذشته مبلغ ۷ میلیارد به حساب بیرانوند واریز کرده است تا از فسخ یک‌طرفه قرارداد این بازیکن جلوگیری شود. اما پرسپولیسی ها با توجه به اینکه تنها یک فصل از قرارداد ستاره ارزشمندشان باقی مانده، می خواهند پیشنهاد جدیدی برای علی ردا ارائه کنند و قرارداد بیرانوند را برای دو فصل دیگر تمدید کنند.

قرارداد بیرانوند در فصل قبل با پرسپولیس حدود 16 میلیارد تومان بود و این مبلغ برای فصل بعد به حدود 18 میلیارد می رسد.

2102/kh

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *