وام فوری 100 میلیونی ویزه کارمندان دولتی

تبلیغات بنری

افراد واجد شرایطی که مایل به دریافت وام 100 میلیون تومانی هستند باید برای تکمیل فرم قرارداد تسهیلات با در دست داشتن مدارک مربوط به حساب جاری خود به شعبه محل سپرده مراجعه کنند. لازم به ذکر است که برای دریافت این وام باید ضامن رسمی وجود داشته باشد و در عین حال وام گیرنده باید حداقل 10 درصد مبلغ وام را از قبل تهیه و تا پایان وام به بانک تحویل دهد. پرداخت حق بیمه به عنوان امنیت بیشتر ممنوع است. این تسهیلات با سود 23 درصد به مشتری پرداخت می شود. ضمناً این تسهیلات باید حداکثر ظرف مدت 36 ماه بازپرداخت شود.

با احتساب مبلغ وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط مبلغ 3 میلیون و 870 هزار و 972 تومان می باشد. کل سود تسهیلات 39 میلیون و 354 هزار و 998 تومان و مبلغ وام و سود آن 140 میلیون و 64 هزار و 998 تومان است.

بانک الرفح چه خدماتی ارائه می کند؟

بانک رفاه کارگران در سال 1340 با ارائه خدمات نقدی و بانکی تایید شده وارد سیستم بانکی کشور شد و از آن زمان تاکنون به ارائه انواع خدمات نقدی و بانکی پرداخته است. در حال حاضر دامنه خدمات این گروه شامل سپرده ها، تسهیلات و تعهدات ریالی و ارزی، بانکداری آنلاین، پرداخت، صورتحساب و حمل و نقل و … گسترش یافته است.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *