وام فوری 50 میلیون تومانی با تحویل فوری برای همه

تبلیغات بنری

بانک سینا برای تسهیل در روند درخواست وام، تسهیلات لیلیوم را با استفاده از اپلیکیشن سینابانک اجرا کرده است. به طوری که متقاضی در هیچ یک از مراحل خود نیازی به مراجعه به شعب بانک های مذکور نداشته و تمامی مراحل به صورت آنلاین انجام می شود. افرادی که قصد دریافت وام لیلیوم را دارند باید اپلیکیشن سینابانک را نصب کرده و پس از گذراندن مراحل مشخص شده به صورت غیرحضوری نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

متقاضیان برای استفاده از این تسهیلات باید به طور متوسط ​​دو ماه سپرده داشته باشند. حداکثر مبلغ این تسهیلات 50 میلیون تومان است که با نرخ سود 23 درصد اعطا می شود. پس از دریافت این وام، افراد می توانند حداکثر ظرف مدت 36 ماه اصل و سود آن را بازپرداخت کنند. این وام نیاز به ضامن رسمی ندارد و برای ضمانت آن فقط باید سفته ارائه شود. لازم به ذکر است امضای متقاضی جهت تکمیل مراحل اخذ وام الکترونیکی خواهد بود.

مبلغ اقساط برای فردی که حداکثر مبلغ وام را با نرخ سود و مدت بازپرداخت مذکور دریافت می کند یک میلیون و 935 هزار و 486 تومان خواهد بود. مجموع اقساط این تسهیلات 69 میلیون و 677 هزار و 499 تومان خواهد بود. کل سود وام 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان است.

بانک سینا برای حمایت همه جانبه از مشتریان خود، طرح تسهیلات 300 میلیون تومانی را با نام «نارون» تهیه کرده است. افراد برای دریافت وام مذکور باید در یکی از شعب این گروه سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

افرادی که می خواهند از بانک سینا وام 300 میلیون تومانی بگیرند باید بتوانند حداقل یک ماه یا حداکثر 12 ماه میانگین حساب ایجاد کنند. متقاضیان این وام باید اعتبار اشتغال و همچنین مجوز کسب و کار و مجوز کار را ارائه دهند. سود این تسهیلات که بین 10 تا 23 درصد است بسته به مدت بازپرداخت و تداوم سپرده تعیین می شود.

پس از اخذ وام، وام گیرندگان این امکان را دارند که اصل وام و سود آن را به صورت یکجا یا اقساط پرداخت کنند. حداکثر مدت بازپرداخت اقساط تا 48 ماه می باشد.

با احتساب مبلغ وام، سقف نرخ سود و زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 7 میلیون و 608 هزار و 775 تومان است. سود کل تسهیلات 65 میلیون و 221 هزار و 201 تومان خواهد بود. مبلغ وام و سود آن 365 میلیون و 421 هزار و 201 تومان است.

بانک سینا در راستای افزایش رفاه مشتریان و تنوع بخشی به خدمات خود اقدام به تهیه وام ارزان قیمت کرده است که با نام میاد به مشتریان واجد شرایط ارائه می شود. سقف این تسهیلات 200 میلیون تومان است و مبلغ آن بر اساس میانگین حساب مشتری قابل تغییر است.

افرادی که تمایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی از بانک سینا دارند باید حداقل سه ماه پس از افتتاح سپرده در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرد حسنه افتتاح و برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

مشتریان برای دریافت این وام باید حداقل 100 هزار تومان در حساب خود نگه دارند. سود این تسهیلات 9 درصد است و ضمانت آن با توجه به نظر شعبه و حدود مبلغ تسهیلات متفاوت است. عموماً برای دریافت این تسهیلات، مشتریان باید ضامن رسمی یا سند مالکیت ارائه کنند. حداکثر مدت بازپرداخت 36 ماه است.

با در نظر گرفتن سقف وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط بالغ بر 6 میلیون و 359 هزار و 947 تومان است. کل سود تسهیلات 28 میلیون و 958 هزار و 75 تومان و کل مبلغ وام و سود آن 230 میلیون و 83 هزار و 75 تومان است.

برای دریافت این تسهیلات، مشمولان باید مدارک مورد نیاز شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی را به همراه داشته و جهت تکمیل مراحل وام به مدیر تسهیلات شعبه تحویل دهند. در صورت احراز مدارک و شرایط متقاضی، مبلغ وام در مدت کوتاهی به حساب وی واریز و قابل برداشت خواهد بود.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *