واکنش منتقد همیشگی آبی ها به حفظ نکونام در استقلال

تبلیغات بنری

شایعات روی نیمکت استقلال مبنی بر ماندن و رفتن جواد نکونام همچنان در همه جا به گوش می رسد و با وجود شروع نقل و انتقالات، هواداران و بازیکنان قدیمی این تیم نگران وضعیت تیم محبوب خود هستند. یکی از پیشکسوتان استقلال در این باره صحبت کرد.


گزیده ای از گفتگوی حسن روشن با میزان درباره وضعیت فعلی استقلال و نکونام را در ادامه بخوانید:

{حافد نکونام} جواد نکونام همچنان با استقلال قرارداد دارد و جدایی او به نفع مالی باشگاه نیست و به قول خودشان فصل گذشته به این نتایج بدی نرسید.

{شایعه خرید مهدی کیدی و سایر بازیکنان سابق استقلال} من اصلا با خرید بازیکن موافق نیستم. حالا هر گزینه یا بازیکنی گفتمان پیچیده ای در فضای خبری و مجازی دارد. آکادمی باشگاه استقلال باید یک بار برای همیشه مورد توجه کافی قرار گیرد. در گذشته، باشگاه تاج هرگز بازیکن نمی خرید، بلکه بازیکن می ساخت. هر دو بازیکن مثل نوراکین و یعقوب کریمی در یک آکادمی با استقلال بزرگ شدند اما متاسفانه اجازه درخشش در تیم اصلی باشگاه را پیدا نکردند و با دلالی از استقلال گرفتند و برای سود فروخته شدند.

{رفتار نکونام در فصل قبل} اکنون باشگاه نه مدیرعامل دارد و نه هیات مدیره و نه کمیته فنی و اگر نکونام بخواهد مانند فصل گذشته روال قبلی را طی کند.

{تاسیس کمیته فنی} علی پروین وقتی گفت کمیته فنی در فوتبال ایران کشک است حرف های خوبی زد! واقعا کشک است. اگر می خواهند کمیته فنی بیاورند باید در قرارداد باشد و حقوق آنها را در برگیرد نه اینکه فقط یک حکم خالی صادر کنند.

{انتقالات استقلال} حالا مشخص نیست نکونام می تواند به این تیم بپیوندد یا خیر! اگر غیرروها بسته شود، این یک داستان است و اگر غیره بسته نشود، این یک داستان دیگر است. به نظر من شرایط استقلال به هم ریخته است. از هواداران می‌خواهم صبور باشند و اجازه دهند باشگاه استانداردهای خود را در زمینه بازیکن‌سازی تعیین کند که حداقل دو سال صبر می‌خواهد تا دست تاجران از تیم کوتاه شود و قراردادهای مضحک بازیکن با مربی حذف شود و خرید بازیکنان گران قیمت حذف می شود و باشگاه بر توانایی خود برای کسب عناوین قهرمانی و جام های آینده تکیه می کند زیرا این موضوع در تمام باشگاه های بزرگ جهان یکسان است.

2102/kh

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *