پاسخ لژیونر اروپایی به پیشنهاد پرسپولیس

تبلیغات بنری

همانطور که در خبرهای ویژه از دیدار شب گذشته علی علیپور با باشگاه پرسپولیس خبر دادیم، این دیدار عصر دیروز در مکانی خارج از باشگاه پرسپولیس انجام شد.


علیپور که به نظر می رسید پیشنهادهای مالی خوبی از دو باشگاه استقلالی به ویژه تراکتورسازی داشت، انتظار داشت با پیشنهاد مالی بهتری از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه شود اما وقتی متوجه شد سقف درآمدی باشگاه پرسپولیس بین 20 تا 21 میلیارد است. او گفت و کردها اعلام کردند که برای تصمیم گیری به زمان بیشتری نیاز دارند.

تصور علیپور این بود که با توجه به اینکه بازیکن لژیونر است و تیم های دیگر به او پیشنهاد 40 میلیاردی دادند، می تواند با قرارداد 30 میلیاردی و 10 میلیارد تخفیف به پرسپولیس برود اما دیروز عصر متوجه شد که باید به تیم سابقش برود. . 20 میلیارد تخفیف دارد و به همین دلیل از مدیران پرسپولیس برای تصمیم گیری نهایی مهلت خواست.

لازم به ذکر است علی علیپور در سال های اخیر همواره در گفت و گو با رسانه ها اعلام کرده که دوست دارد به پرسپولیس برگردد و در هر شرایطی از پیشنهاد این تیم استقبال می کند. پس باید منتظر ماند و دید که بالاخره پیشنهاد کمتر پرسپولیس را می پذیرد یا مثل الترابی و بقیه بازیکنان تصمیم می گیرد فوتبالش را در تراکتورسازی ادامه دهد یا حتی استقلالی شود.

21025/g

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *