پرسپولیس بی خیال علیرضا بیرانوند شد / گلر بعدی سرخ ها کیست؟

تبلیغات بنری

حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص علیرضا بایرانوند که ضمن دریافت ملزومات کل فصل خود به صورت یک طرفه با این باشگاه فسخ کرد، گفت. هیئت مدیره به مدیرعامل ابلاغ کرده است تا کارهای قانونی خود را انجام دهد و طبق مقررات با وی برخورد کند.


وی در خصوص نحوه اضافه شدن بند فسخ به قرارداد بایرانوند گفت: من دقیقاً اطلاعی ندارم اما نکته اصلی در این مورد این است که وی مطالبات خود را دریافت کرده و واحد حقوقی باشگاه باید این موضوع را بررسی کند.

وی در پاسخ به سوالی: آیا در زمان حضور رئیس هیات مدیره پرسپولیس بند فسخ قرارداد وجود داشت، توضیح داد: ما کاری به قرارداد درون باشگاهی نداریم و مسئولیت آن بر عهده مدیریت اجرایی است. حالا این موضوع مطرح شد که یک طرفه فسخ کرد. به باشگاه اعلام کردیم که بحث حقوقی را ادامه داده و به دنبال دروازه بان دیگری بگردند.

شهریاری در پاسخ به این سوال که آیا روند سال گذشته برای بازگشت بیرانوند تکرار می شود، تاکید کرد: باید طبق مقررات و بر اساس قرارداد قبلی پیش برویم، در غیر این صورت باشگاه طبق قانون عمل می کند. . ما باید یک دروازه بان جدید بگیریم.

وی درباره انتخاب مربی جدید نیز گفت: دو سه مربی نهایی شده و کمیته فنی در حال انجام کار است. هر یک از آنها شناسایی، به هیئت مدیره ارائه و تصویب می شود.

شهریاری در پاسخ به این سوال که سرمربی جدید پرسپولیس امشب مشخص می شود؟

وی درباره تعیین بازیکنان جدید توضیح داد: هر زمان که مربی بیاید، انشالله بازیکنان با نظر مربی وارد می شوند.

رئیس باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که باشگاه برای انتخاب مربی با چه مشکلاتی مواجه است و آیا هنوز مشکلات مالی وجود دارد، توضیح داد: هر چقدر هم که وضعیت باشگاه خوب باشد باید به قانون سازمان لیگ در خصوص قرارداد پایبند باشیم. سقف. این باید اتفاق بیفتد. در خصوص جذب بازیکنان جدید تا زمان حضور سرمربی تیم تصمیم گیری نمی شود. باید مربی در حد پرسپولیس بیاوریم.

شهریاری همچنین بیان کرد: سقف بودجه سازمان لیگ تعیین شده است. ما باید تابع مقررات لیگ باشیم. اگر میلیاردها پول داریم باید به قانون احترام بگذاریم. باید با اصول پیش برویم.

وی با بیان اینکه به نظر می رسد قانون سقف بودجه با تشکیل تیم قوی برای حضور در لیگ نخبگان مغایرت دارد، تاکید کرد: این موضوعی است که باید از سوی فدراسیون و سازمان لیگ صادر شود. اگر تیم قدرتمندی در آسیا دارند باید تجدید نظر کنند.

21025/kh

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *