گاف بزرگ مجری بی‌بی‌سی در ترور کردن ترامپ

تبلیغات بنری

برای گزارش دادن ساریندر پیامی در شبکه اجتماعی

آروناویچ که پس از واکنش‌های گسترده، این پیام را حذف و آن را خنده‌دار توصیف کرد، در «ایکس» نوشت: اگر من جای (جو) بایدن بودم، با توجه به اینکه ترامپ تهدیدی برای ایالات متحده است، دستم را تکان می‌دادم. . امنیت آمریکا، من دستور کشتن او را می دهم!

آروناویچ که مجری یک «جلسه توجیهی» در رادیو بی‌بی‌سی 4 است، این پیام را با هشتگ «SCOTUS» منتشر کرد و به تأیید دادگاه عالی ایالات متحده اشاره کرد. بر اساس این ادعا، روسای جمهور پیشین این کشور از «مصونیت مطلق» نسبت به اقدامات خود در دوران ریاست جمهوری برخوردارند. آروناویچ پس از حذف این پیام نوشت که “گروهی از افراط گرایان راست” او را به تحریک خشونت متهم کردند.

دیروز، دادگاه عالی آمریکا در حکم خود اعلام کرد که بر اساس ساختار قانون اساسی ما که ضامن تفکیک قوا است، رئیس جمهور به دلیل استفاده از اختیارات خود بر اساس قانون اساسی و تصمیماتش در دوره ریاست جمهوری خود محاکمه نمی شود. ” این امر مستلزم مصونیت قضایی مشخصی است.

ترامپ همواره تحت تاثیر انگیزه های سیاسی خواستار تعقیب و اتهام علیه وی بوده و آن را “پوششی” توصیف کرده است که دولت بایدن برای او ایجاد کرده است!/ خبرآنلاین

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *