گردان‌های قدس دو تانک رژیم صهیونیستی را منهدم کردند

تبلیغات بنری

به گزارش وب سایت «سد آنلاین»، کانال القسطال تصاویری از هدف قرار دادن گردان های قدس و انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی در محله الشبوره در شهر رفح را در تلگرام منتشر کرد.

یگان‌های قدس اعلام کردند که نیروهای ما توانستند برای تعقیب خودروهای رژیم صهیونیستی در این منطقه کمین کنند و بمبی قوی در مسیر عبور خودروها کار گذاشته و یکی از تانک‌ها را منفجر کنند.

گردان های قدس افزود: نیروهای ما تانک دیگری را که به سمت تانک منهدم شده در حرکت بود با شلیک گلوله های آرپی جی هدف قرار دادند.

گردان های قدس همچنین یک بالگرد را با موشک سام-18 در شرق رفح هدف قرار دادند. در حالی که این بالگرد برای انتقال کشته ها و مجروحان از محل کمین شبوره کار می کرد.

وضعیت اسفبار کودکان غزه

الجزیره انگلیسی گزارش داد: اسرائیل از اکتبر گذشته بیش از 37000 غزه را کشته است که نزدیک به نیمی از آنها کودک هستند.

به گزارش الجزیره، اسرائیل از ماه اکتبر تاکنون بیش از 37000 شهروند غزه را کشته است که نزدیک به نیمی از آنها کودک هستند. تجاوزات اسرائیل منجر به اضافه شدن این کشور به فهرست سیاه جهانی سازمان ملل متحد از کشورهای آسیب‌رسان به کودکان شد. آژانس های امدادی می گویند 21000 کودک دیگر مفقود شده اند. برخی از آنها از خانواده های خود جدا شده اند، برخی دیگر زیر آوار مدفون شده اند و از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست. فلیکس ناوارا گزارش می دهد.

سازمان ملل متحد آن را جنگی علیه کودکان توصیف کرد. وزارت بهداشت غزه بیش از 15000 مرگ را ثبت کرده است. سازمان های امدادی آمار وحشتناک دیگری را منتشر می کنند: گم شدن کودکان.

بر اساس گزارش سازمان‌های بشردوستانه، از زمان آغاز جنگ در غزه، نزدیک به 21000 کودک ناپدید شده‌اند که 17000 نفر از آنها بدون همراه یا جدا از خانواده‌های خود هستند، در حالی که حداقل 4000 کودک در بازداشت به سر می‌برند و مراکز پناهندگی زیر آوار گیر کرده اند.

هرجا غزه را که نگاه کنی، بچه ها هستند. آنها نزدیک به نیمی از جمعیت نوار غزه را تشکیل می دهند. در پی جنگ بی امان، آژانس های امدادی می گویند که حفاظت از کودکان دشوارتر شده است. گزارش شده است که نزدیک به 19000 کودک در غزه یتیم شده اند و سرنوشت بسیاری از خردسالان به طور کامل یا جزئی به دست افراد خارجی سپرده شده است.

این سازمان ها هشدار می دهند که خطرات سوء استفاده، استثمار و بی توجهی به این کودکان بسیار زیاد است. این باعث می شود نسلی از کودکان بزرگ شوند که نه تنها والدین خود را از دست دادند، بلکه در یک منطقه جنگی تنها و بدون محافظت رها شدند.

تصاویری از صحنه جنایت امروز رژیم صهیونیستی در خان یونس

شبکه شمس نیوز تصاویری از صحنه جنایت امروز صهیونیست ها در میدان بنی سهیله در شرق شهر خان یونس در جنوب نوار غزه منتشر کرد. در حمله اشغالگران به این منطقه 8 نفر شهید و 22 نفر مجروح شدند.

گردان های القسام: کنترل یک پهپاد اسرائیلی را به دست گرفتیم

شبکه تلویزیونی المسیره گزارش داد: گردان های عزالدین قسام وابسته به شاخه نظامی جنبش حماس با انتشار تصاویری اعلام کردند که کنترل یک کوادکوپتر O-Max متعلق به ارتش اشغالگر را به دست گرفته اند که در حال پرتاب بمب بر روی آن بود. خانه های فلسطینی ها در مرکز نوار غزه.

نظامیان صهیونیست در شهر رفح خانه ها را به آتش کشیدند

شبکه شهاب نیوز با انتشار تصاویری گزارش داد: نیروهای اشغالگر تعدادی خانه در محله السعودی در غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه را به آتش کشیدند که منجر به نمایان شدن ستونی از دود شد که پر شد. آسمان منطقه

سجده شکر مادر فلسطینی پس از شنیدن خبر شهادت فرزندانش

شبکه خبری القدس تصاویری از یک مادر فلسطینی را در حال سجده شکرگزاری پس از شنیدن خبر شهادت فرزندانش در نوار غزه پخش کرد.

تصاویری از حمله گردان های قسام به خودروی صهیونیستی “افک”

کانال تلگرامی وابسته به خبرگزاری شهاب با انتشار تصاویری از گردان های القسام اعلام کرد که این گردان ها در حمله با موشک هدایت شونده «تیر سرخ» و حمله یگان القسام، خودروی مهندسی «اویک» را هدف قرار دادند. تیپ قسام با موشک روژم. وی از سامانه های موشکی حامی رژیم صهیونیستی در منطقه تل زوراب در غرب شهر رفح خبر داد.

دهها فلسطینی بر اثر قحطی در شمال نوار غزه به شهادت رسیدند

شبکه شهاب نیوز گزارش داد: تاکنون ده ها کودک، سالخورده و بیمار فلسطینی بر اثر سوء تغذیه حاد جان خود را از دست داده اند. اشغالگران بیش از 700 هزار شهروند فلسطینی را در شمال نوار غزه محاصره کرده اند.

چهار شهید و یک مجروح در بمباران هوایی رفح

به گزارش الجزیره، در بمباران هوایی جنگنده های رژیم صهیونیستی به تعدادی از شهروندان فلسطینی در منطقه «مصابه» در شمال شهر رفح، دو نفر شهید و دو نفر زخمی شدند.

تصاویری از اتاق عملیات نظامی تیپ های مجاهدین

کانال تلگرامی وابسته به خبرگزاری شهاب تصاویری از گردان های مجاهدین از اتاق عملیات نظامی در جریان نبرد در نوار غزه را منتشر کرد.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *