یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری و بازداشت فلسطینی‌ها

تبلیغات بنری

به گزارش پایگاه اینترنتی ساد آنلاین، در حالی که حملات شبانه روزی نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست به مناطق مختلف کرانه باختری و همزمان با جنگ نسل کشی رژیم اشغالگر علیه غزه ادامه دارد، شب گذشته و بامداد امروز، نیروهای اشغالگر حمله کردند. مناطق مختلف کرانه باختری با مشارکت شهروندان فلسطینی تعداد زیادی از آنها را دستگیر کردند.

منابع محلی گزارش دادند که نیروهای رژیم صهیونیستی به اردوگاه الفرعه در جنوب شهر طوبس در شمال شرق کرانه باختری حمله کردند و شروع به تخریب جاده های اردوگاه و بستن ورودی های آن با بولدوزر کردند.

بر اساس این گزارش، پس از حمله نظامیان صهیونیست به این منطقه، درگیری شدیدی بین آنها و رزمندگان فلسطینی رخ داد. نیروهای اشغالگر به منازل فلسطینیان یورش بردند و تک تیراندازها را بر پشت بام اردوگاه الفرعا مستقر کردند.

گردان شهدای الاقصی در این اردوگاه اعلام کرد که جنگنده‌های آن با مواد منفجره در مقابل نیروهای دشمن ایستاده و با بولدوزر ارتش رژیم صهیونیستی برخورد کردند که منجر به تلفات نظامیان صهیونیست شد.

نیروهای اشغالگر همچنین به مناطق مختلف در نابلس، بیت لحم و جنوب الخلیل یورش بردند و تعدادی از شهروندان فلسطینی را پس از حمله به منازل فلسطینیان دستگیر کردند.

در جریان حمله نیروهای اشغالگر به شهرک بیتا، درگیری شدیدی بین آنها و جوانان فلسطینی در گرفت.

نظامیان صهیونیست در الخلیل یک فعال حقوق بشر انگلیسی و تعدادی فلسطینی را در مزارع کشاورزی خود بازداشت کردند.

همزمان شهرک نشینان صهیونیست تندرو به مراتع و مزارع فلسطینی ها حمله کردند.

باشگاه اسرای فلسطین همچنین اعلام کرد: نیروهای ویژه ارتش اشغالگر شب گذشته یک کودک 15 ساله فلسطینی به نام «سیف الدین درویش» را که در حمله نظامیان صهیونیست به اردوگاه آیدا در بیت لحم مجروح شده بود، دستگیر کردند.

همزمان با جنگ نابودی غزه، اشغالگران صهیونیست شبانه روز حملات وحشیانه ای به مناطق مختلف کرانه باختری انجام می دهند و روزی نیست که خبری از درگیری رزمندگان فلسطینی با نیروهای دشمن در مناطق مختلف کرانه باختری نباشد. بانک غرب. بانک و شهادت جوانان فلسطینی.

از هفتم اکتبر سال 2023 تاکنون حدود 550 فلسطینی در کرانه باختری به شهادت رسیده و 5200 نفر دیگر از حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه زخمی شده اند.

در همین زمینه، فولکر ترک، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، روز گذشته با اشاره به اوضاع متشنج در کرانه باختری رود اردن، گزارش داد که از آغاز جنگ غزه در ماه اکتبر تا اواسط ژوئن، 528 فلسطینی از جمله 133 کودک گزارش دادند. ، تحت بازداشت قرار گرفتند. وی توسط نیروهای اشغالگر و شهرک نشینان اسرائیلی در کرانه باختری به شهادت رسید.

کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی از کشتار غیرقانونی اشغالگران در کرانه باختری گفت: وضعیت در کرانه باختری و بیت المقدس به شدت رو به وخامت است.

تبلیغات بنری

sadonline به نقل از سارین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *